Apel do mieszkańców Raculi

Szanowni Mieszkańcy Raculi,

w związku z zaistniałą sytuacją nielegalnego odprowadzania nieczystości
do nowobudowanej kanalizacji, informujemy, że obowiązuje zakaz wprowadzania ścieków do powstającej sieci, a działanie takie jest nielegalne i może wiązać się z poniesieniem konsekwencji karnych. więcej »

Dodane 2012-10-01 10:15
„Gospodarka ściekowa na terenie aglomeracji Zielona Góra – Etap III”

„Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. w dniu 18.06.2012 r. złożyły wniosek w ramach konkursu zamkniętego nr 7/POIiŚ/1.1/04/2012 w zakresie Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko o dofinansowanie Projektu pod nazwą „Gospodarka ściekowa na terenie aglomeracji Zielona Góra – Etap III” . więcej »

Dodane 2012-08-20 13:41
Informacja dla Mieszkańców ulic: Zbożowa, Dożynkowa, Boczna, Pinokia, Nobla, Warzywna, Wierzbowa, Czerskiego, Wróblewskiego, Domeyki, Jędrzychowska, Arctowskiego i Czekanowskiego w Zielonej Górze

Szanowni mieszkańcy,

„Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. informują o zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej wykonanej w ramach podzadania nr 2: „Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Zbożowa, Dożynkowa, Boczna”, podzadania nr 3: „Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Pinokia wraz z przepompownią ścieków i rurociągiem tłocznym” i podzadania nr 5: „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na os. Uczonych wraz z przepompownią ścieków i rurociągiem tłocznym”. Podzadania te wchodzą w skład Kontraktu: „Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej na Osiedlu Jędrzychów – Uczonych w Zielonej Górze” realizowanego w ramach Projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności pod nazwą „Gospodarka ściekowa na terenie Zielonej Góry – Etap II”. więcej »

Dodane 2012-02-10 10:20
Informacja dla Mieszkańców ulic: Kasztanowa, Wronia, Kolberga, Funka, Urocza i Nowojędrzychowska w Zielonej Górze.

Szanowni mieszkańcy,

„Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. informują o zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej wykonanej w ramach podzadania 1 „Kanalizacja sanitarna w ul. Wronia, Kolberga, Funka, Kasztanowa” i podzadania 4. „Kanalizacja sanitarna przy skrzyżowaniu ul. Budowlanej – Nowojędrzychowskiej”. Podzadania te wchodzą w skład Kontraktu „Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej na Osiedlu Jędrzychów – Uczonych w Zielonej Górze” realizowanego w ramach Projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności pod nazwą „Gospodarka ściekowa na terenie Zielonej Góry – Etap II”. więcej »

Dodane 2011-11-17 09:12
KRZYŻ KAWALERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI

Na V Kongresie Wodociągowców Polskich który odbył się 25 października 2011 r. w Warszawie, postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego z dnia 24.X.2011r. za wybitne zasługi
w dziedzinie gospodarki odznaczona została
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI
Beata JILEK
Prezes Zarządu –Dyrektor Naczelny „Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji” Sp. z o.o.
To niezwykle wysokie wyróżnienie, to powód do dumy dla Pani Prezes, ale też dla zielonogórskich wodociągowców . Gratulacje od całej załogi. więcej »

Dodane 2011-10-28 13:46
Krajowy Ranking Najlepszych Przedsiębiorstw

Ogłoszono wyniki krajowego Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji za rok 2011 przeprowadzonego po raz pierwszy przez Ogólnopolski Dziennik Gazeta Prawna.
Wyłoniono 15 krajowych liderów, wśród których Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. sklasyfikowano w ścisłej czołówce na 8 miejscu. Jest to powodem do dumy nie tylko dla załogi, ale też dla władz miasta i jego mieszkańców.
więcej »

Dodane 2011-08-31 09:56
Taryfy za wodę i ścieki od 2011-04-01

Nowe taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków obowiązujące na terenie miasta Zielona Góra, m. Przylep, Stary Kisielin i Nowy Kisielin od 01-04-2011 r. do 31-03-2012 r.
zobacz taryfy

Dodane 2011-07-20 11:16